Indywidualne rozwiązania

Głównym kierunkiem produkcji i rozwoju firmy BAT FORUM Maszyny i Technologie Sp. z o.o. jest projektowanie, wykonawstwo i serwis maszyn i urządzeń oraz wyposażenia pod indywidualne wymagania i potrzeby oraz projekty naszych Klientów w kraju i za granicą.

Wieloletnie (sięgające roku 1993) doświadczenie załogi i kadry zarządzającej w projektowaniu i budowie maszyn i urządzeń pozwala na realizowanie różnego rodzaju indywidualnych projektów dla różnych branż przemysłu.

Obecnie ok. 90% realizowanych zleceń dotyczy produktów zawierających indywidualne rozwiązania techniczne. Wszystkie stosowane rozwiązania są autorskimi projektami zespołu konstrukcyjnego BAT Forum realizowanymi dla naszych Klientów.

Indywidualne podejście do potrzeb każdego z Klientów daje Klientowi pewność, że zaprojektowane i wyprodukowane dla niego przez naszą firmę maszyny i urządzenia o indywidualnych cechach i rozwiązaniach technicznych spełnią jego oczekiwania i potrzeby.

Z kolei dla naszej firmy jest to podstawa do nabywania nowych doświadczeń co pozwala na rozwój i realizację kolejnych projektów.

Zapraszamy do współpracy i weryfikacji naszych możliwości konstrukcyjnych i produkcyjnych poprzez zlecenie nam realizacji Waszych projektów i potrzeb.
Zapraszamy do zapoznania się z materiałami zawartymi na naszej stronie. Zapraszamy również do kontaktu i pytań w przypadku gdybyście nie znaleźli Państwo potrzebnych Wam informacji.